המלצות

לפני כשבועיים סיימתח סדרה של טיפולי פנים – אנטי אייגינג. אני בת 57, ועד כה מצאתי דרכים להתחמק מהתהליך ולפעמים גם מהמראה… השינוי הוא ענק! – ונבחן בתגובות של אנשים מסביבי: ” את נראית הרבה יותר טוב, לא יודע מה בדיוק, אבל ממש ממש טוב” וזה בדיוק מה שחיפשתי. לא איזה אוקוס-פוקוס ושינוי קיצוני בין לילה. באווירה נעימה, בדרך שהביאה אותי גם לשינוי הרגלי הטיפוח היומיומיים שלי, וגם לתוצאות מדהימות. תודה, התמכרתי.

מרגלית

לא האמנתי שהיה ניתן היה לשנות משהו באיכות העור שלי בהתחשב בגילי 70+, הלא יאומן קרה ועוד אחרי טיפול אחד. הצלחתה זו ההצלחה שלנו. שמחה מאוד על היכרותי עם מוניקה, ששינתה לי את העור והחייתה אותו מחדש!

רחלה

את מוניקה פכטר פגשתי במקרה דרך חמתי שהיתה מרוצה עד הגג. הגעתי אליה עם עור עייף ופצוע ועם פריחת פצעונים מוזרה שהתחילה לי פתאום במצח ויצרה לי צלקות על המצח. מוניקה, נעימה, אכפתית ועדינה וכמובן יודעת את המלאכה. לקחה אותי תחת חסותה ובמספר טיפולים בודדים הצליחה להעלים את הבעיה. כמובן שנשארתי לאחר הטיפול המוצלח לעוד טיפולים אחרים ולשימור הפנים. קל להבחין אצל מוניקה בידע, בהבנה וביכולת לטפל בכל בעיה באהבה ובעדינות. היא נותנת לכל לקוחה את מלוא הסבלנות ומסבירה את כל שלבי הטיפול. אני ממליצה על מוניקה בחום לעוד חברות כל הזמן וממליצה לכל מי ששואל – אין כמו הידיים של מוניקה.

עדה

שלום – שמי נטע כהן ואני אשה בת 48. כבר למעלה מעשר שנים שיש לי כתמי עור מן השמש על הפנים. עם השנים הכתמים התרבו והתחזקו עד שהחלטתי שאני חייבת לטפל בהם. לאחר כמה שנים של היסוסים אם ללכת לטיפול בסופו של דבר הגעתי למוניקה בהמלצת חברה. התחלתי את הטיפולים בינואר 2011. היום כעבור פחות משנה הרבה מאוד מן הכתמים נעלמו לגמרי ואלו שעדיין נותרו התבהרו במידה משמעותית. בנוסף לכתמי העור התחושה הכללית היא שהעור שלי רענן יותר, חלק יותר וצעיר יותר. הוא כאילו זכה לברק חדש. אנשים לא יודעים שאני בטיפול – ולמרות זאת אני מקבלת מחמאות על איך שאני נראית כל הזמן – דהיינו התוצאות אכן נראות. מעבר לתוצאה הנראית לעין, ברמה האישית אני חייבת לציין שההרגשה הכללית שלי עם מוניקה היא שאני בידיים מקצועיות. אני סמוכה ובטוחה בכל מה שהיא עושה. אני זוכה להסבר מה נעשה תוך כדי הטיפול דבר הנוסך תחושת בטחון. מוניקה תמיד זמינה ללוחות הזמנים שלי. הטיפול יעיל, עניני ותמיד נעים. בקיצור – מקצועית ברמת הפרקטיקה וברמה האישית. אני ממליצה עליה מכל הלב.

נטע

שלום רב, שמי רחלי לזר בת 50, ואני רוצה לציין מאוד לטובה את הטיפול המקצועי בו זכיתי מידיה של מוניקה פכטר הגעתי למוניקה לפני כמעט שנתיים בעקבות המלצה של חברה כשהגעתי הייתי אחרי טיפול פילינג ש’עשה שמות’ לעור הפנים היו לי קילופים, אדמומיות ועור מאוד לא זוהר -עור מת נכון להיום לאחר סדרת טיפולים- העור שלי מתוח, בוהק , קמטוטים רבים נעלמו ואני ממליצה בחום לכל חברותי ( שגם הן כבר מטופלות אצל מוניקה)ולכל מי שמוכן לשמוע לבוא ולהבין את המקצועיות, האיכות והאמינות שהם הבסיס לכל מה שמוניקה מתנהלת. בברכה, רחלי.

רחלי

כאישה שסבלה עד שהגיעה למוניקה (במשך שנים רבות) מאקנה אגרסיבי, אהיה הראשונה להעיד על יכולותיה הקוסמיות והקוסמטיות הנפלאות. כיום, לאושרי, לא רק שעור פניי נראה נפלא כאילו מעולם לא סבלתי מאקנה, אלא אף אני נראית צעירה, ולא אני מעידה על כך.

דבורה

למוניקה יש את השילוב המדהים של רמה מקצועית, אחריות לטפול ולתוצאותיו והידע הפנימי להעניק מהאנרגיה והשקט הפנימי שלה ולהעניק טיפול שכולו אהבה.

אתיה

יש לך נסיון ויוכלת להתאים ולהבין כל מטופלת כך שהטיפול יהיה אידיאלי עם תוצאות מהירות אך לאורך טווח. את רצינית ויסודית ובעבור מלכות יופי שעבורן הפנים זה הדבר החשוב ביותר-אין דבר מתאים -יותר ממך מוניקה אז בהצלחה.

תמר

מוניקה היא קוסמטיקאית מקצועית מאוד, שהצליחה לעזור לי איפה שאחרות נכשלו. מעבר לכך היא מאוד נעימה, וממש כיף לי לבוא לטיפול אצלה. אני ממש אוהבת את הדרך שהיא מטפלת בי ואין לי ספק שמצאתי קוסמטיקאית לחיים.

מאיה

מוניקה היא קודם כל בן אדם כן ואמיתי שעושה הכל מהלב, בהמון רגש, אכפתיות ואהבה והדבר בא לידי ביטוי בטיפולים המקצועיים שהיא מעניקה ללקוחותיה שהופכות מהר מאוד מרק לקוחות לחברות אוהבות. מוניקה לא מתפשרת ומעניקה טיפול מקצועי תוך שימוש במוצרים הטובים ביותר.

אנלי

מזה שנים רבות אני מטופלת אצל מוניקה,במהלך השנים הצטרפו בנותי ובעקבותם חברות שלי וחברות שלהן. ברצוני לציין כי הטפול הוא לשביעות רצונן של כולן. הטפול אצל מוניקה מתחיל בהתענינות של כדורי התרופות אשר אני לוקחת כאשר האנפורמציה נלקחת בחשבון בטפול אותו אני עומדת לקבל היום,מתרשמות כולנו מהידע העצום אשר מוניקה עשירה בו ומיכולת הענקה לכל אחת מאיתנו באופן פרטי. המידע והמיכשור העומדים לרשותה של מוניקה לוקח את כולנו לפיסגת הטיפול אשר אפשר להעניק היום.אין ספק כי בחירתה של מוניקה לתפקיד היא הבחירה המועדפת.

אהובה

שמי ליאת ואני מטופלת אצל מוניקה 4 שנים! כאשר שמעתי ממוניקה שהיא מתעתדת לטפל במלכות היופי – היה נראה לי טבעי ומובן מאליו. הגעתי למוניקה עם פצעי אקנה, בעור בוגר נטייה לקמטים ופיגמנטציה, עם חווית חסר שביעות רצון מהטיפולים שעברתי, כאשר אני סקפטית וזהירה. בזכות המסירות, המקצועיות והנחישות של מוניקה,כיום העור זוהר וקורן, חלק ובהיר ורבות מגיעות למוניקה לטיפול, בעקבות המלצתי ומראה עורי. מבחינתי, בזכות מוניקה – “הפיה הטובה” זכה עורי לכתר “מלכת היופי”.אז מה יותר טבעי מאשר שמוניקה תטפל ב”מלכת היופי” עצמה???

ליאת

אני מכירה את מוניקה המון שנים, והדבר הראשון הכי בולט אצלה זו התכונה שאין בהרבה קוסמטיקאיות והיא היכולת להיות אנושית מאוד. מוניקה היא קוסמטיקאית משכמה ומעלה, ידיה מניבות תוצאות משמעותית שמקלות ומשפרות בצורה ניכרת את הבעיות שאיתן מגיעים אליה, במקרה שלי זו אדמומיות שלא עזבה אותי עד שטופלתי על ידה.

רבקה

פגשתי את מוניקה לפני כשנה ולאחר שהתחלתי לקבל טיפול במקום אחר, עזבתי את הקליניקה בה טופלתי,לטובת מוניקה פכטר אשר לימדה אותי מהי מקצועיות, מהי איכפתיות מהתוצאה ומשביעות רצוני, מהי יסודיות, גם אם זה לא כ”כ משתלם לה, העיקר שהלקוחה תהיה מרוצה ומטופלת באופן הכי מקצועי.

אוסנת

אין כמו מוניקה למקצועיות, מקצוענות, יחס אישי ופרטני לפיתרון בעיות. ברמה האישית שלי, מוניקה ממש הצילה את עור הפנים שלי ושל בתי שהיה במצב קשה. היותה נעימה, נקייה, אדיבה וקשובה כך שכל טיפול תחת ידיה ממש תענוג, שלא נדבר על התוצאות הנפלאות.

אביטל

מוניקה מטפלת מצויינת מאוד עדינה, אדיבה ומקצועית. הטיפולים שלה מעולים ורואים את התוצאות הנשמרות על הפנים.

סילביה

בעיניי מוניקה צריכה לטפל במלכת היופי משום שמעבר לשנות הניסיון והותק הרבות, ומעבר לשם שרכשה לה מוניקה בענף הזה, כישוריה, אופן טיפולה, המגע ויצירת הקשר הבינאישי עם לקוחותיה מעוררים הערצה וראויים להערכה. לדעתי מגיע למוניקה לקחת חלק בתחרויות מעין אלו ולהעניק למועמדות מה שהיא מעניקה באופן שוטף.

שירן

היא פשוט מדהימה, פותרת בעיות תמיד ואיכפתית מאוד. קשובה ללקוח ומתאימה את עצמה בהתאם. תמיד זמינה ומוכנה לעזור ולהציל!

קנדי

במוניקה קיים שילוב מדהים של מקצועיות עד אין קץ ויחד עם זה הדאגה האימהית, הגורמת לתוצאה מושלמת לאורך הטווח הארוך. הזמינות והעינות שלה בכל שעה לבעיות הכי קטנות, ניתנת להערצה והערכה.

יערה

ברצוני לציין, בהערכה ובהוקרת תודה ענקית , את הטיפול המקצועי אותו חוויתי על ידך. הגעתי אלייך עם כתם פיגמנטציה בפנים , התאמת לי חומרים טובים ואיכותיים הפגנת ידע מקצועי, ואחריות על תהליך העבודה, ויחס אישי תודה !:).

דיקלה

בעיניי אין ידיים כמו של מוניקה ואני מאוד מרוצה מטיפוליה, מהמסירות וההקשבה לצידן של התוצאות הניכרות והנשמרות על הפנים.

רות

שתפי פרטים על החוויה שלך אצלינו!

כתיבת ביקורת כאן