טיפול מזותרפיה

טיפולי מזותרפיה
טיפול מזותרפיה ברעננה, טיפולי מזותרפיה - קוסמטיקאית פרא רפואית , מוניקה פכטר

טיפול מזותרפיה משלב הזרקת חומרים טבעיים ובריאים בלבד

שיטת המזותרפיה מלווה אותנו לאורך שנים רבות ומהווה חלק משמעותי בטיפולי האנטי אייג'ינג. מהות טיפול מזותרפיה היא החדרת חומרים מזינים - פפטידים, ויטמינים, מינרלים, וחומצות שונות אל הדרמיס - השכבה השנייה של העור, מקום שהקרמים לא יכולים להגיע אליו. קומפלקס של כ- 30 מרכיבים מזינים את העור, מעודדים את חידוש תאי העור, מעוררים את ייצור הקולגן ומאיצים את קצב חילוף החומרים. התוצאות של הטיפול במזותרפיה ניכרות כבר לאחר הטיפול הראשון, והתוצאות המלאות מתקבלות לאחר מספר חודשים מתום הסדרה.

עבור מה אידאלית השיטה?

טיפול מזותרפי הוא אידיאלי לאזור המחשוף, הפנים, כפות הידיים והצוואר. כמו כן, טיפולי מזותרפיה יעילים במניעת הזדקנות העור, בטשטוש צלקות, בסמני אקנה, פיגמנטציה, לתחזוקה ושיפור מראה העור כללי ונחשב לטיפול אפקטיבי במקרים של נשירת שיער.

כל אדם, בכל גיל יכול ליהנות מטיפולי מזותרפיה למעט נשים בהריון ואנשים שסובלים מבעיות קרישה. הטיפול אינו גורם לתופעות לוואי, אך במקרים נדירים ניתן לחוש מעט כאב, רגישות מקומית, אדמומיות או נפיחות.

בעקבות טיפולי מזותרפיה ייראה העור,מוצק, חלק, גמיש, צעיר ובריא יותר.

מזותרפיה לשיער

טיפול מזותרפיה מחזק, מאזנת ומשקמת את השיער עד מצב של צמיחה מחודשת. בעזרת החדרת תרכובת יחודית של ויטמינים, צמחים ופפטידים פעילים המחזקים את שורשי השיער ומעודדים את צמיחתו.

שיטת המזותרפיה לנשירת שיער מתאימה במיוחד לאנשים בעלי שיער חלש ושביר ו/או עם ההתקרחות שלא הגיעה לשלב שבו אין שורשי שיערות שניתן להחיות מחדש.

מספר הטיפולים

מספר הטיפולים ותדירות הטיפולים נקבע בזמן הייעוץ בהתאמה אישית, בהתאם לצרכי המטופל, האזור הטיפול, סוג התרכובת, סוג העור ועוד. מספר הטיפולים הממוצע נע בין 4 עד 6 טיפולים, כאשר בהתחלה יש לחזור עליו אחת לשבועיים שלושה ולאחר מכן יש לחזור לטיפולים אחת לכמה חודשים על מנת לשמר את התוצאות..

יתרונות הטיפול במרכז לאסתטיקה מוניקה פכטר

  • הטיפול במרכז לאסתטיקה מוניקה פכטר מבוצע ע"י מוניקה פכטר, קוסמטיקאית רפואית בכירה בעלת ניסיון רב בטיפולי מזותרפיה.
  • תוכנית הטיפול נקבע ע"י מוניקה פכטר בפגישה ייעוץ ואבחון בהתאמה אישית ויניבו את מירב התוצאות. מוניקה פכטר משתמשת בחומרים מהמתקדמים בעולם, המכילים ריכוז גבוה של חומרים פעילים ומובחרים לפי מצבו ורצונו של המטופל.
  • במרכז לאסתטיקה מוניקה פכטר תוכלו ליהנות מטיפול מקצועי ומעקב צמוד וליווי אישי (גם טלפוני מחוץ לשעות עבודה).

עוד משהו שחשוב לדעת...

טיפול מזותרפיה יעיל מאוד ותוצאותיו נשמרות למשך זמן רב. יתרה מכך,  החומרים המוחדרים נספגים בעור לאט לאט ונותרים בעור למשך זמן ארוך יחסית. בעקבות טיפול מזותרפיה ייראה העור, חלק, גמיש, צעיר ובריא יותר. ראוי לציין כי הצלחת הטיפול מושפעת מהתמדת המטופל, מהטיפול האישי בבית בהתאם לתכנית הטיפול שנקבעה ע"י מוניקה פכטר.

 

לתיאום פגישת ייעוץ להתאמת טיפול מזותרפיה ברעננה התקשרו עכשיו 072-3922277

טיפול מזותרפיה
15