ניקוי פנים

 

ניקוי פנים מוניקה פכטר
ניקוי פנים מוניקה פכטר

ניקוי פנים

טיפול ניקוי פנים מתקדם


טיפול ניקוי פנים מתקדם


ניקוי של עור הפנים זה הצעד הראשון להשגת עור בריא.

בשבילנו ניקוי של עור הפנים זה לא רק לנקות נקבוביות ולהסיר לכלוך.  הודות לטכניקות ולמוצרי דרמוקוסמטיקה האיכותיים שלנו, אנו דואגים לעידוד תהליך של ריפוי ושיקום העור תוך כדי  הגברת החמצן והמרצת תהליכים  ביולוגים שונים כמו נשימה התאית, ייצור סיבים בריאים התומכים במבנה העור, הגברת האנרגיה לחידוש התאים והגברת הלחות.

בטיפול לניקוי עור הפנים התוצאות מדהימות ונראות לעין מהרגע הראשון.

הפנים הם ללא ספק, החלק בגופנו שבו מתרכזת כל תשומת הלב . מסיבה זו עלינו לדאוג לכך בקביעות, בקביעות שאנו יכולים.

טיפול ניקוי הפנים שלנו מתוכנן עבורך, לפי סוג עורך, גילך ומצב הפנים.אנחנו עושים שימוש בחומרים פעילים יוצאי דופן, איכותיים שבחירתם מבוססת על ניסיון וידע בריפוי וטיפול העור.

טיפול שמטרתו לחדש ולחייה את עור הפנים מבפנים ולהעניק לו מראה בריא וזוהר יותר מבחוץ.

ניקוי פנים הוא סוג של טיפול המומלץ לבצע  אחת לשלושה חודשים. משך הטיפול שעה ורבע עד שעה וחצי 

השלבים


סוג הטיפול וסוג החומרים נקבע על פי תוצאות האבחון שנערך בפגישת יעוץ ולפני כל טיפול לפי אבחון של מצב העור הנוכחי.

באופן כללי הטיפול ניתן בכמה שלבים כאשר הפילינג הוא הצעד הראשון לקראת עור בריא, זוהר וטבעי.

באמצעות הפילינג החכם שלנו אנו לא רק משליכים תאים המתים, שכבות פיגמנטציה ולכלוך המצטברים באפידרמיס, גם מסייעים להסרה והפחתת פגמי עור (קמטים, פצעונים,כתמים), איזון הסבום והלחות, איחוד של צבע העור וגם מעודדים תהליכים של ריפוי, שיקום והתחדשות העור.

בשלבים הבאים בטיפול חשוב לנו לאזן ולהזין את העור בנוגדי חמצון וויטמינים המעכבים את תהליך ההזדקנות ומעודדים את התחדשות העור, לשפר ולהגן של שכבת ההגנה של האפידרמיס, לעודד גירוי זרימת הדם, לאזן את לחות ולהגביר את תפקודן התקין של התאים. כל זה על ידי שימוש של מכשור ורכיבים פעילים איכותיים המשדרגים את הטיפול הפנים הקלאסי.

 

שוב אנו מציינים כי כל טיפול שאנו מציעים כולל טיפול לניקוי העור מותאמים למטופלינו לאחר פגישת ייעוץ ואבחון אישי של עור הפנים והתאמה מדויקת של מכשור וחומרים לבניית תוכנית טיפולים מוצלח ובעלת תוצאה הטובה ביותר.

 

שאלות נפוצותהאם הטיפול כואב א יש תופעות לוואי?

לא. מדובר בטיפול לא פולשני, אין צורך בהכנה מראש או זמן החלמה. השימוש במכשירים אלו אינו גורם לכאב ואינו מזיק. זהו תהליך פילינג עדין ומושלם המכין את העור לטיפולי המשך.

האם הטיפול מתאים לכל אחד?

כן. הטיפול מתאים לכל סוגי העור.

מתי ניתן להבחין בתוצאות?

מיד לאחר הטיפול העור יקבל מראה חיוני ורענן, ללא אדמומיות, תופעות לוואי או סימנים על העור. מומלץ לבצע ניקוי פנים בסדרת טיפולים  ואפילו אופן קבועה, כל כמה חודשים על-מנת לשמור על עור נקי ולשמר על התוצאות המתקבלות.

 

 

מעוניינים לשמוע עוד? תאמו פגישת ייעוץ עם מוניקה פכטר עוד היום בטלפון 052-8028136 או תשאירו פרטים

בקרו אותנו בפייסבוק מוניקה פכטר

*הסברים על הטיפולי פנים וגוף מיועד למטרת מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי או אבחון. לקבלת ייעוץ אישי בנושא טיפולים אנא צרי קשר עם מוניקה פכטר. אם ישנם בעיות בריאותיות יש להתייעץ עם הרופא המטפל לפני כל טיפול.