אודות

אודות
4.1 / 7

מוניקה פכטר

מוניקה פכטר דרמותרפיסטית עם מעל 25 שנות ניסיון בתחום חידוש והצערת העור, מתמחה במיוחד בטיפול עור מבוגר ואקנה. היא מכירה היטב את שינויים שעם הגיל מתחרשים בגוף ואיך הם משפיעים על העור ועם הצטברות נזקי הסביבה.

 

היא מבססת את הטיפולים שלה על טכנולוגיות רפויאות מהפכניות איתן ניתן למקסם את מנגנון התיקון העצמי של העור, לנצל את היכולת הטבעית של העור לייצר חומרים כמו קולגן, אלסטין, חומצה היאלורונית האחראים לאיכות ולמראה חלק יותר וצעיר יותר ולהגיע לתוצאות אסתטיות מצוינות וטביעות וללא שום הליך כירורגי ו/או הזרקות.

 

כל טיפול בבעית עור זה תהליך לאורך זמן ולא נס מיידי. התועלת והתוצאות של הטיפולים של מוניקה פכטר,עם הזמן, ממשיכות ומצטברות והעור חוזר לעצמו חיוני ובריא יותר.

 

מותג מוניקה פכטר

הידע המקצועי שרכשה במרוצת השנים והבנת הצרכים של הלקוחות בארץ ובחו"ל והרצון להביא ללקוחותיה את הפתרונות הדרמו-קוסמטיים למגוון תופעות עור , הביא אותה לפתח מוצרים ולהקים את המותג "מוניקה פכטר" .

כל מוצרים מותג "מוניקה פכטר"  מפותחים ומיוצרים בישראל (כחול לבן) בתנאי מעבדה מחמירים, בגישה מדעית ורמת מחקר גבוהה. ללא ניסוי על בעלי חיים ובעלי רישיון משרד הבריאות בישראל.

מוצרי מוניקה פכטר מיוצרים בסטנדרטים גבוהים, מבוססים על חומרי גלם פעילים וריכוזים גבוהים הכוללים חומצות טביעות, ביופפטידים, תאי גזע צמחיים, ויטמינים, מינרלים, תמציות צמחיות, חלבונים ושמנים חיוניים.

מוצרי מוניקה פכטר משלבים בין טיפול אפקטיבי בעור לבין טיפוח העור. מטיבים ומעניקים לו מראה בריא, חיוני ונעים למגע. ומעניקם לך ליהנות מתוצאות אופטימליות ותועלות אמיתיות לעור הפנים והגוף שלך.

 

מוניקה פכטר מאמינה ועושה שימוש במדע לטובת היופי, האסתטיקה ובריאות העור.

 

בריאות העור, התחדשות ויופי  לאורך זמן הם מקור השראה של מוניקה להתקדם גם בנושא הטיפולים שהיא מעניקה ללקוחות וגם במוצרים שהיא מייצרת. 

 

חשיבות של טיפול ביתי

חשיבות הטיפול הביתי, להבדיל מהטיפול בקליניקה המבוצע במכשור מתקדם ורכיבים פעילים הדורשים ידע ופיקוח מקצועי, הוא ביכולת לשמר ולהעצים את אפקטיביות הטיפול! במשטר טיפול וטיפוח ביתי פשוט וקל, תוכלי לההגיע לתוצאות המיטביות שבקשת עם תחילת הטיפול. התמדה ומשמעת עצמית – הוא המתכון לעור מטופח ובריא!