אודות

מוניקה פכטר, דרמותרפיסתית עם מעל 20 שנות ניסיון במקצוע . בעלת קליניקה לאסתטיקה בה היא משלבת את הידע שלה, המדע והטכנולוגיות הכי מתקדמות שביחד מציעים את הפתרון האפקטיבי ביותר לכל מצבי העור .

היא מאמינה בטיפולים אישיים יותר ובחירת חומרים מותאמים לצרכים של כל אחד ואחד.
הקליניקה של מוניקה פכטר הוקמה במטרה לספק טיפולים אישיים, מקצועיים, עם מכשור וחומרים מהמתקדמים ביותר, כדי להעניק ללקוחותיה עור בריא ואיכות חיים.
מוניקה פכטר החליטה לפתח ולייצר, בשיתוף פעולה עם מעבדות מהמכובדות ביותר בארץ, תכשירי קוסמטיקה באיכות משובחת וללא פשרות .
המוצרים מכילים ריכוז גבוה במיחוד של חומרים פעילים ומשלימים אחד את השני.ביחד הם מהווים מענה ממוקד יותר  למגוון מצבי העור של המטופלים .

מוניקה פכטר  מייצרת מוצרים איכותיים לפי תקנים מחמירים ביותר, ללא מרכיבים מהחיי, ללא ניסוי על בעלי חיים ובעלי רישיון משרד הבריאות בישראל. רוב המוצרים קיבלו תו תקן  CPNP  - GMP והינם תחת פיקוח ורישוי חברת ECOCERT הצרפתית. רובם של המוצרים מיוצרים עם מרכיבים טבעיים וללא פרבנים.


Timeless Skin DNA Concept

מוניקה פכטר פתחה מותג בשם Timeless Skin DNA Concept: קו מוצרים טבעוני ,בלי פראבנים, בלי כימיקאלים, ללא נסוי בבעלי חיים  עם אחוז גבוה של חומרים פעילים השומרים על הדי אן איי של העור,על התאים ועל המערכת החיסונית שלו.

SKIN DNA TEST

מוניקה פכטר מאמינה ועושה שימוש במדע לטובת היופי, האסתטיקה ובריאות העור. היא  נציגה מורשה בלעדית לשיטה ™SKINDNA בישראל - טכנולוגיה מבוססת על אבחון ה- DNA הקשור לתהליך ההזדקנות העור.

בריאות העור, התחדשות ויופי  לאורך זמן הם מקור השראה של מוניקה להתקדם גם בנושא הטיפולים שהיא מעניקה ללקוחות וגם במוצרים שהיא מייצרת. 

 
אודות
4.1 / 7